Včely – roztomilá dekorácia pre kreatívne duše

Včely – títo neúnavní pomocníci inšpirujú ľudstvo už celé tisícročia. Zobrazované na keramike a maľbách, dostávajú sa k nám už aj ako modernejšie dekorácie. Výnimočné, ručne vyrábané dekorácie v podobe rozkošných včielok sú teraz dostupné pre vašu tvorbu alebo ako darček pre deti. Tieto včielky sú ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú niečo s prírodným motívom a zároveň jedinečné pre svoje kreatívne projekty.

Každý kus je vyrábaný ručne. Balenie obsahuje 10 včielok, každá s veľkosťou 20 mm x 25 mm, vyrobených z polyesteru, ktorý je mäkký na dotyk, odolný a neživí roztoče. Polyesterová látka tiež neabsorbuje zápachy a uchováva žiarivé farby včielok bez zmeny po dlhú dobu.

Tým, že použijete tieto ručne vyrobené včielky ako doplnky k vašim tvorivým projektom, docielite unikátny, prírodný vzhľad. Včielky môžete použiť na výrobu doplnkov, šperkov, dekorácií alebo ich darovať deťom starším ako 3 roky ako hračku – možností je nekonečne veľa.

Pridajte do vašej tvorby kúsok prírody a skrášlite ju s týmito rozkošnými polyesterovými včielkami. Rozkošné včielky sú jedinečným doplnkom, ktorý vám zaručene zlepší náladu.