Solitér – hra, ktorá spestrí vaše chvíle bez internetu a mobilu

Vypnete počítač, odložíte telefón a rozhodnete sa stráviť chvíľu bez moderných technológií. Ako tento čas ešte viac spestriť a zábavne využiť? Naša odpoveď je jednoduchá – stolová hra Solitér.

Solitér je fascinujúca hra pre jedného hráča, ktorá sa zvyčajne hrá s kolíkmi alebo guličkami na drevenej doske. Ale nebojte sa, nehovoríme o vyčerpávajúcom kartovom solitéri, ale o originálnom stolovom solitéri, ktorý vám prináša nekonečné hodiny zábavy.

Naša solitérová stolová hra je vyrobená z kvalitného dreva v prekrásnom, sýtom odtieni hnedej. Je to nielen úžasný doplnok pre váš interiér, ale aj skvelý spôsob, ako tráviť čas bez obrazovky.

Solitér je kompaktný a prenosný, s rozmermi 14 cm x 14 cm x 3,1 cm. To znamená, že ho môžete brať so sebou kamkoľvek – na dovolenku, do parku alebo len na kávu s priateľmi. Je to hra, ktorú si môžete užívať kdekoľvek a kedykoľvek.

Ako hrať stolovú hru Solitér? Hra je jednoduchá – máte 32 guľôčok a drevenú dosku s 33 jamkami. Vaším cieľom je odstrániť všetky guľôčky z dosky, s výnimkou jednej, ktorá sa musí nachádzať v stredovej jamke.

Ako na to? Musíte „popreskakovať“ guľôčky a tak ich postupne odstraňovať z dosky. Guľôčky sa môžu pohybovať dopredu, dozadu, doľava alebo doprava, ale nikdy nie diagonálne. Je to výzva, ktorá si vyžaduje trpezlivosť, logické myslenie a stratégiu.

Hranie solitéru je skvelý spôsob, ako sa oddeliť od technológií a venovať sa niečomu, čo pomáha sústredeniu, relaxu a je zároveň zábavné. Premýšľajte o ťahoch, plánujte a vychutnajte si každý moment hry.

Okrem toho je stolná hra Solitér aj skvelým darčekom pre milovníkov hier alebo pre tých, ktorí si potrebujú oddýchnuť od rušivých technológií. Doprajte si túto klasickú hru aj s moderným nádychom v podobe elegantného plastového prevedenia v čiernej farbe, ktoré máme popri klasickej drevenej verzii v ponuke.