Praktická lupa s 30-násobným zväčšením

Ak hľadáte výkonnú lupu s veľkým zväčšením, tak sme pre vás pripravili tú pravú voľbu. Predstavujeme vám našu zatváraciu lupu s 30-násobným zväčšením. Je to skvelý nástroj pre všetko, od pozorovania hmyzu až po detailné štúdium mincí a šperkov.

Jediným dotykom ju môžete skladne a kompaktne zložiť, takže ju môžete ľahko prenášať a uskladniť. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, čo znamená, že je odolná a dlhodobo chráni svoje sklo. Jej rám je aj elegantný a moderný, dodáva lupe štýlový vzhľad.

Pokiaľ ide o jej funkcie, táto lupa so zväčšením 30x ponúka jasné a detailné zobrazenie malých vecí a povrchov. Nezabudnite však, že ju môžete použiť aj na iné účely, ako je pozorovanie hmyzu, peňazí, šperkov, hodín, drahých kameňov a mnoho ďalšieho.

Po otvorení má lupa pohodlné držadlo, ktoré sa príjemne drží a zabezpečuje stabilný obraz.

Táto lupa prichádza v dvoch verziách – striebornej a zlatej, takže si môžete vybrať tú, ktorá sa vám najviac páči alebo ktorá najlepšie zapadá do vášho štýlu.

Rozložené rozmery lupy sú 5,5 cm x 2,4 cm x 1,8 cm a zložené rozmery sú 3,1 cm x 2,4 cm x 1,8 cm. Súčasťou balenia je aj krabička, ktorá vám pomôže lupu bezpečne uložiť a chrániť.

Objednajte si tento produkt už dnes a overte si kvalitu produktov v našej ponuke.