Sada na šitie látky a kože – všetko, čo potrebujete na šitie v jedinom obale

Perfektná sada na šitie je vynikajúcim súborom nástrojov pre všetkých, ktorí sa venujú šitiu látky a kože. Táto kompletná súprava obsahuje všetky potrebné nástroje na šitie, ktoré pokryjú väčšinu vašich potrieb.

Jedným zo základných prvkov tejto sady sú rôzne veľkosti a typy ihiel na šitie. Rovné ihly sú vhodné pre bežné šitie, kobercové ihly sú užitočné pri opravách alebo prešívaní hrubých materiálov, rovné ihly na čalúnenie sú špeciálne navrhnuté pre šitie nábytkových čalúnení a trojuholníkové ihly sú ideálne na šitie kože. Okrem toho obsahuje sada aj zakrivené ihly na matrace, ktoré sú nevyhnutným nástrojom pri opravách či výrobe matracov. Pri výbere vhodnej ihly budete mať dostatok možností, aby ste zabezpečili presné a dokonalé šitie.

Sada je tiež dodávaná s praktickým úložným púzdrom, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo kompaktné a ľahko sa prenášalo. V púzdre sú šijacie nite a šijacie nástroje uložené oddelene na oboch stranách, čo zaručuje jednoduchšiu dostupnosť a minimalizuje neustále hľadanie potrebných vecí. Tento dizajn je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov, pretože všetko, čo potrebujete, je usporiadané na jednom mieste.

Obsah balenia je naozaj pôsobivý. Sada obsahuje 25 ihiel na šitie rôznych veľkostí a typov, aby bolo možné vyhovieť rôznorodým projektom. Okrem toho sú v balení aj 2 párače švov, 3 šidlá na kožu, 12 pevných nití, 1 meter, 1 navliekač nití, 1 nožnice a 1 náprstok. S týmito nástrojmi budete mať všetko, čo potrebujete na šitie a opravy.

Táto kompletná sada na šitie je nielen praktická, ale aj vhodná ako darček pre šikovných domácich kutilov. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo profesionál, táto sada vás nadchne svojou kvalitou a všestrannosťou.

Ak hľadáte perfektnú súpravu na šitie, táto kompletná sada bude vašim najlepším spoločníkom. S dostatočným množstvom nástrojov a vybavenia na šitie látky aj kože, môžete byť kreatívni a vytvárať úžasné diela.