Mini váha – nenahraditeľný pomocník

Každý z nás sa určite stretol s problémom odhadu hmotnosti drobných predmetov. Buď to bolo pri balení darčekov alebo pri príprave jedla. Digitálna mini váha vám pomôže vyriešiť tento problém.

Táto vrecková váha má mnoho funkcií, ktoré robia jej použitie veľmi jednoduchým a praktickým. Vďaka svojej ľahkosti a kompaktnosti, ju môžete mať stále pri sebe, či už idete na výlet alebo sa len prechádzate po meste. Dokáže zvládnuť maximálnu meranú hmotnosť 500 g s presnosťou 0,01 g. Navyše, je veľmi presná a spoľahlivá, čo je veľmi dôležité pri vážení.

Táto digitálna vrecková váha je tiež vybavená ochranným krytom, ktorý zaisťuje ochranu váhy pred vonkajšími vplyvmi a prachom. Strieborná farba váhy je rovnako praktická, ako aj štýlová, hodí sa ku každému štýlu a zapadne do akejkoľvek kabelky alebo vrecka.

Aby ste mohli váhu používať, potrebujete 2 x 1,5V AAA batérie. Balenie obsahuje návod na použitie, takže sa nemusíte obávať, že nebudete vedieť s váhou pracovať.

Mini digitálna váha je skutočne nenahraditeľný pomocník pre každého, kto potrebuje presne a spoľahlivo vážiť drobné predmety.