Kvalitný miniatúrny luk – ergonomický a efektívny nástroj pre precíznu streľbu

Užite si pohodlnú a efektívnu streľbu z luku s naším kvalitným miniatúrnym lukom

Majte na pamäti, že tento produkt nie je hračka a vyžaduje dodržiavanie bezpečnostných opatrení pri manipulácii s ním. Náš kvalitný miniatúrny luk je vyrobený z prvotriednej ocele a vďaka ergonomickému dizajnu ponúka pohodlie a efektívnosť pri streľbe.

Vylepšený kladkový systém pre lepšiu streľbu

Luk je vybavený vylepšeným kladkovým systémom náťahu, ktorý zabezpečuje vyššiu presnosť a dostrel. Zosilnené ramená prispievajú k lepšiemu dostrelu a umožňujú vám strieľať až na vzdialenosť 30-40 metrov (na vzdialenosť 20 metrov pre menšiu verziu luku).

Odolnosť aj vo vlhkom prostredí

Prvotriedne nerezové telo a ramená robia náš luk odolným voči hrdzi a zaručujú jeho trvanlivosť aj pri dlhodobom používaní vo vlhkom prostredí. Môžete si byť istí, že váš luk bude vždy v najlepšom stave a pripravený na streľbu.

Bezpečnosť je na prvom mieste

Pri používaní nášho miniatúrneho luku je dôležité dbať na bezpečnosť. Vždy dodržiavajte nasledujúce upozornenia:

  • Nikdy nestrieľajte smerom k živým tvorom alebo do miest, kde nemáte jasný výhľad
  • Pridržiavajte sa správneho postupu streľby a používajte ochranné prostriedky (napr. ochranné okuliare)
  • Vždy používajte šípy a nepoužívajte luk na prázdno, bez šípu – streľba naprázdno môže každý luk poškodiť

V balení získate aj šípy

V balení dostanete aj 12 kusov šípov, čo vám zaručuje dostatok munície pre vaše strelecké aktivity. K menšiemu luku prikladáme 4 šípy, podľa nich si môžete ľahko vyrobiť ďalšie.

Maximalizujte svoju presnosť a vylepšite svoje strelecké výkony s naším kvalitným miniatúrnym lukom. Objednajte si svoj luk ešte dnes a užite si precíznu streľbu ako skutočný profesionál. Vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti si budete tento luk môcť zobrať na každé vaše dobrodružstvo.