Kožený náramok – elegancia na vašom zápästí

Kožené náramky sú v súčasnosti veľmi populárne a môžu byť skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoj osobný štýl. Ak hľadáte zaujímavý a kvalitný náramok, nezabúdajte na jedinečné miesto, ktoré zaujíma koža.

Hrubá koža pre hmatateľnú hodnotu

Naša ponuka zahŕňa kvalitné kožené náramky vyrobené z nefarbenej, pravej kože. Táto koža je prírodná a má úžasnú béžovú farbu, ktorá prináša do vášho štýlu prírodnú eleganciu. Náramok má hrúbku približne 4 mm, čo výrobku dodáva hmatateľnú hmotnosť a zvýrazňuje tento unikátny doplnok.

Precíznosť ručnej výroby a zdobenia

Naši remeselníci venujú maximálnu pozornosť každému detailu pri výrobe týchto náramkov. Každý náramok je vyrobený ručne a zdobený kvetmi alebo vzorom po celom obvode, čo dodáva náramku jemný a štýlový vzhľad. Ručná výroba a zdobenie garantujú jedinečnosť a špeciálnosť každého kúsku.

Pevné zapínanie na patentku v chrómovej farbe

Aby bol váš kožený náramok nielen štýlový, ale aj spoľahlivý, je vybavený pevným zapínaním na patentku v chrómovej farbe. Toto zapínanie zaručuje, že náramok zostane na svojom mieste počas celého dňa a nehrozí, že by ste ho stratili. Patentka tiež pridáva moderný a vkusný efekt metalického detailu vášho náramku.

Vhodný pre obvod zápästia do 21 cm

Naše kožené náramky sú navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili rôznym veľkostiam zápästia. Dĺžka náramku je 24 cm, šírka 1.5 cm a hrúbka kože je 4 mm. Môžete si byť istí, že náramok bude pasovať pre väčšinu ľudí s obvodom zápästia do cca 21 cm.

Materiálom je pravá koža – hladenica

Pri kúpe koženého náramku je veľmi dôležité mať istotu, že dostanete kvalitný materiál. Naša ponuka zahŕňa náramky vyrobené z pravej kože, konkrétne hladenice. Táto koža je známa svojou pevnosťou a odolnosťou voči každodennému opotrebeniu.

Ak hľadáte kvalitný, pevný a štýlový kožený náramok, je pre vás naša ponuka ideálna. Naše náramky z nefarbenej kože prinesú do vášho šatníka prírodnú eleganciu a jedinečný vzhľad. Využite túto príležitosť a ozdobte svoje zápästie kvalitným koženým náramkom, ktorý je vyrobený s láskou a precíznosťou.